Additional information
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet t1500, t1530, t2500, t2530, t920, t930 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 300ml |
| Други | 6 pl |
372.39лв. / 190.40€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet t1500, t1530, t2500, t2530, t920, t930 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 300ml |
| Други | 6 pl |
Reviews
There are no reviews yet.