Additional information
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.6 × 115 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 415 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 32 |
| Макс. мощност, kW | 22 |
| Брой фази | 3 |
| Входен извод | IEC-60309 |
| Брой изводи | 30 |
| Тип изводи | IEC C13, IEC C19 |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | Circuit breaker: (6) single-pole, Hydraulic–, Magnetic Circuit Breakers with accidental trip protection |
| Mонтаж | Universal mounting system: Button mounting on rear and side + variable mounting system |
| Форм-фактор | Zero U |
| Стандарти | CE Marked, RoHS, Compliant EAC, CE, IEC 60950-1, EN 55024:2010 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 52 x 53 x 1150 mm |
| Тегло, g | 5200 g |
| Цвят | Black |



















