Additional information
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 44.8 × 5.8 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 400 |
| Вх.честота, Hz | 50 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 12 |
| Брой фази | 3 |
| Входен извод | (1) IEC 60309 16A 3Ph |
| Брой изводи | 42 |
| Тип изводи | IEC C13, IEC C19 |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | Alternating phase per sections (available on 3Phase 32A PDU), Dual built-in security mechanism eGrip & P-Loc |
| Mонтаж | Button mounting on rear and sides, variable mounting bracket |
| Форм-фактор | 36U |
| Стандарти | CB, CE, EN 50581 2012, EN 55024:2010, EN 60950-1:2006/A11:2009/A1:2010/A12:2011, EN 61000-6-2:2005, EN 61000-6-4:2007+A1:2011 Part 6-4, IEC 60950-1(ed.2), IEC 60950-1(ed.2);am1 EN 55022:2010, ISO 9001:2008 / ISO 14001, PEP, Reach, RoHS 2011/65/EU, WEEE |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 52 x 53 x 1604 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Basic |


















Reviews
There are no reviews yet.