Additional information
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | E460dw, Lexmark E460dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 15 000 pages |
859.42лв. / 439.42€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | E460dw, Lexmark E460dn |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 15 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.