Additional information
| Weight | 1.1375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.116 × 10.922 × 16.51 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark E450dn |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 6 000 pages |
428.86лв. / 219.27€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.1375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.116 × 10.922 × 16.51 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark E450dn |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 6 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.