Additional information
| Weight | 1.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark E462dtn |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 18 000 pages |
944.07лв. / 482.70€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark E462dtn |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 18 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.