Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | D-LINK |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Интерфейс | Supports USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) standard |
| Брой мрежови портове | 1 |
| Мрежови стандарти | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 95.5 x 30 x 12.7 mm |


















Reviews
There are no reviews yet.