Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 6.2 × 22 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сървъри |
| Интерфейс | SFP+ |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Форм-фактор | Stand up |
| Мрежови стандарти | IEEE compliance802.3, 802.3ae, 802.3x, 802.2x, 802.3ad, 802.1Qaz, 802.1Qau, 802.1Qbb,802.1Qbg, 802.1ax, 1588 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 246.9 x 61.7 x 214.9 mm |















