Additional information
| Weight | 0.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10.1 × 2.7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ZyXEL |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Интерфейс | USB 3.0 type A |
| Брой мрежови портове | 1 |
| Мрежови стандарти | 802.11ax/ac/n/a |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 95 x 30 x 15 mm |















