Additional information
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.1 × 2 × 3.6 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Host интерфейс | Available USB port |
| Интерфейс | Supports the USB 2.0 standard |
| Брой мрежови портове | 1 |
| Максимална мрежова скорост, Gbit/s | 867 |
| Поддържани мрежови скорости, Gbit/s | up to 867 Mbps on the 5GHz or up to 400 Mbps on the 2.4 GHz band |
| Мрежови стандарти | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Поддържани операционни системи | Linux 5.6.1.5(support kernel 3.11~4.15 only), MAC OS 10.09~10.14, Windows 10/8.1/8/7 (32 & 64-bit driver support) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 20.2 x 14.9 x 7.1 mm |
| Други | Integrated antenna; Wi-Fi Protected Access (WPA3/WPA2/WPA), WEP |














Reviews
There are no reviews yet.