Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 20 cm |
| Производител | CITIZEN |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология на печат | Direct Thermal |
| Резолюция при печат, dpi | 203×203 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 300 |
| Поле за печат, max | 36 digits (12×24 font A), 48 digits (9×24 font B), Max. printing width: 54mm; On 54 mm paper up to: 54 digits (8×16 font C) |
| Размер на символите, mm | Font A: 1.50 x 3.00 mm, Font B: 1.13 x 3.00 mm; Font C: 1.00 x 2.00 mm |
| Видове шрифт | 437, 850, 852, 857, 858, 860, 863, 864, 865, 866; Line spacing: 4.23mm (1/6 inch); adjustable by user comand, Katakana, Thai code18, WPC1252 |
| Медия, тип | Thermal receipt paper |
| Медия, размер | 5 mm), 57.5 mm (+/- 0 |
| Автоматичен нож | – |
| Интерфейс | No interface |
| Сензори | Paper near end sensor |
| Буферна памет | 4K bytes / 45 bytes |
| Mонтаж | Horizontally only |
| Захранване, тип | 100 – 240V, 50/60hz |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 108 x 165 x 108 mm |
| Тегло, g | 1200 |
| Комплектация | AC Adapter, AC power cord, CD-ROM, Printer, Quick start guide, Sample paper roll |
| Други | Black; Barcodes: UPC-A, CODABAR(NW-7), CODE128, CODE39, CODE93, EAN-13 (JAN-13), EAN-8(JAN-8), GS1-Databar, PDF 417, QR Code, UPC-E |




















Reviews
There are no reviews yet.