Additional information
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 20 cm |
| Производител | CITIZEN |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология на печат | Direct Thermal |
| Резолюция при печат, dpi | 203×203 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 80 |
| Поле за печат, max | 32 digits (12×24 font A); Up to 16 Kanji font A (24×24 dots), 42 digits (9×24 font B), Max. printing width: 48mm; On 48 mm paper up to: 48 digits (8×16 font C), Up to 24 Kanji font B (16×16 dots) |
| Размер на символите, mm | Font A: 1.50 x 3.00 mm, Font B: 1.13 x 3.00 mm; Font C: 1.00 x 2.00 mm |
| Видове шрифт | 850, 852, 857, 858, 860, 863, 864, 865, 866; Line spacing: 4.23mm (1/6 inch); adjustable by user comand, Alphanumeric, International characters, JIS C 6226-1983, Kana, Kanji (JIS level 1, Katakana, level 2), Thai code18, WPC1252 |
| Медия, тип | Thermal receipt paper |
| Медия, размер | 58 mm |
| Автоматичен нож | yes |
| Интерфейс | USB |
| Сензори | Paper near end sensor |
| Буферна памет | 4K bytes / 45 bytes |
| Mонтаж | Horizontally or Wall mount installation |
| Захранване, тип | 100 to 240V, external power supply, Output: DC 8.5V |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 106 x 180 x 105 mm |
| Тегло, g | 630 |
| Комплектация | AC Adapter, AC power cord, CD-ROM, Printer, Quick start guide, Sample paper roll |
| Други | 2D and QR barcodes; Barcodes: UPC-A, Codabar, CODABAR(NW-7), CODE128, CODE39, CODE93, EAN-13 (JAN-13), EAN-8(JAN-8), ITF, PDF 417, QR Code, UPC-E, White; Ideal for receipts |












Reviews
There are no reviews yet.