Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 37 × 13 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet P1005/P1006 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 37 × 13 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet P1005/P1006 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.