Additional information
| Weight | 1.565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.6 × 37.5 × 12.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet P1005/P1006 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1500 pages (per cartridge) |
318.70лв. / 162.95€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.6 × 37.5 × 12.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet P1005/P1006 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1500 pages (per cartridge) |
Reviews
There are no reviews yet.