Additional information
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 33 × 50 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet 5200 series printers |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 33 × 50 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | HP LaserJet 5200 series printers |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.