Additional information
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet Z6100 photo printers |
| Цвят | Light Grey |
| Обем, ml | 3x775ml |
| Други | not for individual sale |
1,627.07лв. / 831.91€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet Z6100 photo printers |
| Цвят | Light Grey |
| Обем, ml | 3x775ml |
| Други | not for individual sale |
Reviews
There are no reviews yet.