Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | Designjet Z3100, Z3200 |
| Цвят | N/A |
| Обем, ml | 130ml |
159.75лв. / 81.68€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | Designjet Z3100, Z3200 |
| Цвят | N/A |
| Обем, ml | 130ml |
Reviews
There are no reviews yet.