Additional information
| Weight | 3.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 29 × 16 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | 5000ps, 5500 and 5500ps Printers, HP Designjet 5000 |
| Цвят | Light Magenta |
| Обем, ml | 3x680ml |
1,333.24лв. / 681.68€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 29 × 16 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | 5000ps, 5500 and 5500ps Printers, HP Designjet 5000 |
| Цвят | Light Magenta |
| Обем, ml | 3x680ml |
Reviews
There are no reviews yet.