Additional information
| Weight | 0.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 14 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP Designjet 500/500 Plus/500PS, HP Designjet 510 Printer series, HP Designjet 800/800PS, HP Designjet 815 MFP, HP Designjet 820 MFP, HP Designjet Copier CC800PS |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 69ml |
| Други | Dye-based |













Reviews
There are no reviews yet.