Additional information
| Weight | 23.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 45 × 40 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | XEROX |
| Натоварване, стр./месец | 80000 |
| Скорост черно | 33 |
| Скорост цветно | 33 |
| Резолюция черно | 1200×1200 |
| Резолюция цветно | 1200×1200 |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper and Vinyl Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 200 g/m2, 60 – |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Main Tray: Up to 250 sheets, 75 g/m2, Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 125 sheets of 75 g/m2 paper, face down, automatic two-sided printing available |
| Двустранен печат | Two-sided printing |
| Памет, MB | 1GB RAM |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB (Type B) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct |
| Консумативи | Standard Capacity: 3000 pages BK, 2000 pages (C/M/Y), High Capacity: 8000 pages BK, 5500 pages (C/M/Y) |
| Съвместими операционни системи | Windows 8, 8.1 Update 1, 10, 11, Windows Server 2008 SP2 (32- and 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, macOS 10.14, 10.15, 11, 12 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 442 x 421 x 308 |
| Цвят | White-Blue |
























Reviews
There are no reviews yet.