Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.4 × 12.8 × 7.1 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Антена | WiFi 2.4GHz |
| Функционалност | Compatibility: Google assistant/home, Amazon Alexa, Controllable by phone – Smartphone with iOS (10.0 or higher) or Android (5.0 or higher) |
| Консумация, W | 3500W |
| Размери, mm | 52 x 52 x 86 mm |
| Тегло, g | 83 g |
| Цвят | White |








Reviews
There are no reviews yet.