Additional information
| Weight | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 51.7 × 43.4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Достъпни функции | Copy, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 34 |
| Принтер резолюция | 1200×1200 |
| Скенер, тип | CIS (Contact Image Sensor), Color and mono |
| Скенер резолюция | 1200×1200 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | file, image, OCR, Scan to E-mail |
| Копир скорост черно, копия/мин | 34 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Makes up to 99 copies of each page / Stacks or Sorts |
| Мащабиране | 25% to 400% with an increment of 1% |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | – |
| Памет, MB | 128 MB |
| Медия, тип | Bond, Envelope; 2-sided Print: Plain & recycled paper, Label, recycled, Standard Tray: Plain & recycled paper; Manual Feed Slot: Plain |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Standard tray – 60 to 163 g/m2; Manual feed – 60 to 230 g/m2; 2-sided Print – 60 to 105 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Manual Feeder – 1 sheet, Standard tray – 250 sheets (80 g/m2 plain paper) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Face down 120 sheets (80 g/m2 plain paper), Face up (straight paper path) – 1 sheet |
| ADF | – |
| Двустранен печат | Automatic 2-sided print |
| Консумативи | Standard Yield Toner 2000 pages (TN-B023); Drum (DR-B023) Approx 12000 pages |
| Натоварване, стр./месец | 2000 |
| Съвместими операционни системи | Linux, Mac, Windows |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 410 x 399 x 272 |
| Цвят | White-Grey |
| Други | Display: LCD 16 characters x 2 lines; Processor 600MHz |


























Reviews
There are no reviews yet.