Additional information
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet t1500, t1530, t2500, t2530, t920, t930 |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 300ml |
| Други | 9 pl |
371.59лв. / 189.99€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet t1500, t1530, t2500, t2530, t920, t930 |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 300ml |
| Други | 9 pl |
Reviews
There are no reviews yet.