Additional information
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SC-P5000 series |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 200ml |
200.16лв. / 102.34€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SC-P5000 series |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 200ml |
Reviews
There are no reviews yet.