Additional information
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 17 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson EPL 6200/6200L |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
225.89лв. / 115.49€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 17 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson EPL 6200/6200L |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 3000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.