Additional information
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 17 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson EPL 6200 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
309.83лв. / 158.42€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 17 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson EPL 6200 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.