Additional information
| Weight | 2.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24 × 23 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | EPL-N3000 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 17000 pages |
574.63лв. / 293.80€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24 × 23 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | EPL-N3000 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 17000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.