Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 34 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 250g/m2 |
| Медия, тип | Semi-matte |
| Брой листа | 100 |
324.56лв. / 165.94€
Наличност: с поръчка
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 34 × 4 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 250g/m2 |
| Медия, тип | Semi-matte |
| Брой листа | 100 |
Reviews
There are no reviews yet.