Additional information
| Weight | 5.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 66 × 3 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | Wide-format InkJet printers |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 505g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 20 Sheets |
| Други | It has a velvet surface for rich details and exceptional finish for black and white images. |













Reviews
There are no reviews yet.