Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 7 × 7 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | Wide-format InkJet printers |
| Размер | 16.5" (419 mm) |
| Тегло, g/m2 | 105g/m2 |
| Медия, тип | Banner |
| Брой листа | 1 roll |













Reviews
There are no reviews yet.