Additional information
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.5 × 33.5 × 2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 102g/m2 |
| Медия, тип | Coated |
| Брой листа | 100 |
128.70лв. / 65.80€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.5 × 33.5 × 2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A3+ |
| Тегло, g/m2 | 102g/m2 |
| Медия, тип | Coated |
| Брой листа | 100 |
Reviews
There are no reviews yet.