Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 34 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | 329 mm x 10 m |
| Тегло, g/m2 | 255 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | Roll |













Reviews
There are no reviews yet.