Additional information
| Weight | 4.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 40 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | CHIEFTEC |
| Вентилатори | Bottom: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm, Top: 2 x 120 mm or 2 x 140 mm fans or 240 mm radiator |
| Комплектация | Rear: 1 x 120 mm pre-installed |
| Интерфейс | USB3.2 Gen1 Type-A, USB 3.2 Gen1 Type-C, Audio-Out/Mic-In |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 1 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 3 |
| Разширителен слот | 4 |
| Захранване | 300mm installed), ATX PSU (optional, 180 mm recommended if GPU > |
| Форм-фактор | Mini ITX, mATX |
| Прозрачен страничен капак | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 415 x 204 x 325 mm |
| Цвят | Black |






























