Additional information
| Weight | 3.27 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet Z6200 Photo Printer series |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 3x775ml |
| Други | Pigment-based; Ink drop – 6 pl |
1,531.26лв. / 782.92€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.27 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet Z6200 Photo Printer series |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 3x775ml |
| Други | Pigment-based; Ink drop – 6 pl |
Reviews
There are no reviews yet.