Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | APACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8192 |
| Честота, MHz | 2 666MHz |
63.59лв. / 32.51€
Наличност: на склад
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | APACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8192 |
| Честота, MHz | 2 666MHz |