Additional information
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 12 × 1 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ADATA |
| Капацитет, GB | 128 |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 100 MB/s read |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 35 x 12 x 5 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 4 g |















