Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 2 cm |
| Производител | KINGSTON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 120 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 320 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 7.0 |
| Тегло, g | 41 g |
| Други | NAND TLC |













Reviews
There are no reviews yet.