Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 1200 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 10 000 rpm |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |
| Други | Compatibility: PowerEdge R330, PowerEdge R330, PowerEdge R430, PowerEdge R530, PowerEdge R730, PowerEdge R730XD, PowerEdge T330, PowerEdge T430, PowerEdge T630 |














Reviews
There are no reviews yet.