Additional information
| Weight | 1.909 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 47 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | За iR 3570 / 4570 копири |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 24 000 copies А4 @ 5% coverage |
| Weight | 1.909 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 47 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | За iR 3570 / 4570 копири |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 24 000 copies А4 @ 5% coverage |
Reviews
There are no reviews yet.