Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 47 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon iR2270/ iR2230/ iR2870 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 21000 based on 6% coverage |
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 47 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon iR2270/ iR2230/ iR2870 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 21000 based on 6% coverage |
Reviews
There are no reviews yet.