Additional information
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 38 × 21 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | IR12/15XX series |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 24 000 copies |
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 38 × 21 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | IR12/15XX series |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 24 000 copies |
Reviews
There are no reviews yet.