Additional information
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 51 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 51 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Black |