Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 17 × 48 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 17.3" |
| Цвят | Black |
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 17 × 48 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 17.3" |
| Цвят | Black |