Additional information
| Weight | 20.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58.7 × 99.8 × 22.5 cm |
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | ThinkSystem SR645 |
| Процесор | 128MB Cache, 16-core, AMD EPYC 7302 3.0GHz |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 32 DIMM slots with two processors (16 DIMM slots per processor). Each processor has 8 memory channels, with 2 DIMMs per channel (DPC). Max: Up to 4TB with 32x 128GB 3DS RDIMMs |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | RAID 940-8i |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Dedicated OCP 3.0 SFF slot with PCIe 4.0 x16 host interface. |
| Разширителен слот | 2x LP Gen4 |
| Интерфейс | 1x RJ-45 1GbE sys. management port for XCC remote management.nternal: 1x USB 3.1 G1, 1x USB 2.0 port (also for XCC local management), 1x VGA video port, External diagnostics port, Front: 1x USB 3.1 G1 (5 Gb/s) port, VGA: Rear: 3x USB 3.1 G1 (5 Gb/s) ports |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | 1x 750 W |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi. |
| Софтуер за управление | Ent. XCC |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |













Reviews
There are no reviews yet.