Additional information
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon iPF 8300/8300S/8400/9400/9400S |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 330ml |
| Други | Pigment ink |
352.54лв. / 180.25€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon iPF 8300/8300S/8400/9400/9400S |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 330ml |
| Други | Pigment ink |
Reviews
There are no reviews yet.