Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Интерфейс | SFP28 |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Форм-фактор | OCP |
| Мрежови стандарти | IEEE Std 802.3az |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 167 x 63 mm |













