Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 55 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkSystem SR250 V2 |
| Процесор | Intel Xeon E-2378 2.60 GHz, 8-core, 16MB Cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 4x DIMM sockets supporting Lenovo TruDDR4 DIMMs at 3200 MHz (Xeon processors) or 2666 MHz (Pentium processors). Support ECC UDIMMs, Up to 128 GB using 4x 32 GB UDIMMs |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | 5350-8i |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | |
| Разширителен слот | x8 LP, x8 FH, x8 Int |
| Интерфейс | Front: 1x USB 3.2 G1, 1x USB 2.0, Rear: 2x USB 3.2 G2, 1x VGA, 3x RJ-45, 1x serial |
| Порт за отдалечено управление | Dedicated Gigabit Ethernet port for XCC systems management |
| Захранване | HS 450W Titanium |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |















