Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.2 × 7.8 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For Canon BJC & Pixma printers |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 280 pages |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.2 × 7.8 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | For Canon BJC & Pixma printers |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | 280 pages |
Reviews
There are no reviews yet.