Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.5 × 7.9 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon BubbleJet and Pixma printers |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 280 pages at 5% coverage |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.5 × 7.9 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon BubbleJet and Pixma printers |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 280 pages at 5% coverage |
Reviews
There are no reviews yet.