Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.5 × 8 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon Bubblejet i9900 and PIXMA iP8500 Photo Printers |
| Цвят | Green |
| Брой страници | – |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 3.5 × 8 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon Bubblejet i9900 and PIXMA iP8500 Photo Printers |
| Цвят | Green |
| Брой страници | – |
Reviews
There are no reviews yet.